Babalar günü alternatif çiçek önerileri

Babalar günü yaklaştı, yaklaşıyor. Hepimizi ne hediye alsam telaşı sardı. Klasik hediyelerden sıkıldığınızı biliyoruz. Geçen babalar gününde kravat almıştınız, bir öncekinde parfüm, ondan önceki sene ise gömlek. Bu sene bir farklılık olsun istiyorsunuz. Babanızı bu babalar gününde şaşırtmanız için güzel bir fikrimiz var. Babanıza çiçek alın. Bu babalar gününde ona daha önce yaşamadığı bir mutluluğu yaşatın. Verdiğiniz hediye ile babanızın kalbine dokunun…

Çiçekler bütün güzellikleri barındırır

Çiçekler doğanın bütün güzelliklerini bünyelerinde barındırırlar. Güzel kokarlar ve nasıl o kadar güzel koktuklarına şaşırırsınız. Birisine çiçek verdiğinizde kalbi yumuşar, yüzünü hoş ve mahçup bir gülümseme kapsar. Dünya üzerinde hiç bir insan yoktur ki, çiçek karşısında tepkisiz kalsın. Çiçek bir insana verebileceğiniz en güzel hediyedir çünkü doğanın bütün güzelliğini sunmak üzere sizin için gelir. Önce renklerine bakarsınız, o tonları nasıl yakaladığına şaşırırsınız. İçinize çekerek koklarsınız. Bir anda cennetin kapıları açılır, masumiyet ve doğallık etrafa yayılır.

Bir babanın insan hayatındaki yeri dolduralamayacak kadar büyüktür. Sert görünüşlerinin ardındaki yumuşacık kalplerini hemen görürsünüz. Sırtınızda hissettiğiniz sıcacık bir eldir baba. Olmazsa olmazınız, en değer verdiğiniz dayanağınız. Hayatı boyunca sizi bütün zorluklardan korumak pahasına yemin etmiştir ve öyle yapar. Bu nedenledir, korumacılığındaki aşırılık. Siz ne yaparsanız yapın gözünüzü dünyaya açtığınız andan itibaren yanınızdadır ve yanınızda olacaktır. Düşerseniz kaldırır, bir yeriniz acısa kendi canı sizden daha çok yanar.

Çiçekler en samimi duyguları ifade eder

Babanıza olan duygularınızı en iyi çiçekle anlatabilirsiniz. Bu nedenle babanıza verebileceğiniz en güzel hediye çiçektir. Çünkü ona duyduğunuz sevgi içtendir, aynı çiçeklerde bulunan içtenlik gibi. Babanıza olan karşılıksız sevginizi ise yine en iyi çiçekle anlatabilirsiniz çünkü çiçeklerin sevgisi de karşılıksızdır sizden bir karşılık beklemeden açarlar ve güzelliklerini size yansıtırlar. Onu üzmek istemediğinizdeki narinliğinizi çiçeğin yapraklarında bulabilirsiniz. Çiçeğin sizde uyandırdığı o mutlu anı babanızla paylaşmak ister misiniz?

Peki babanıza nasıl bir çiçek almalısınız?

Beyazlale’nin babalar günü için özel olarak oluşturduğu çiçek buketleri ve çiçek aranjmanarından faydalanarak kendinizi alanında uzman profesyonel ellere bırakabilirsiniz. Eminiz çok hoşuna gidecektir. Beyazlale, İzmir’in tüm ilçelerine çiçek siparişlerinizi en taze haliyle ve özenle teslim eder.. Çiçeklerinizi, internet sitemizin çiçekçilik bölümünden, instagram sayfamızdan, (0232) 421 7949 no’lu telefon ile ya da Alsancak mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Aldığınız veya siparişini verdiğiniz çiçek ile bu babalar gününde babanız çok mutlu olacak, böylece hediye aldığınız çiçek babanızın kalbine dokunacak …

Çiçekleri seviyorsanız, listemize kayıt olmayı unutmayın

Çiçekler hakkında hiç bilmediğiniz bilgiler, hikayeler, özel günler için çiçek önerileri ve çiçeklerin renkli dünyaları hakkında yazılarımızı takip etmek istiyorsanız çiçek sevgisi e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.

Beyaz Lale spam yapmaz, bilgilerinizi 3. kişi ve kurumlarla asla paylaşmaz, dilediğiniz zaman listeden ayrılabilirsiniz.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.